FDD YAYINLARI İADE DUYURUSU


5.8.2020

Değerli İş Ortaklarımız, 

FDD YAYINLARI na ait aşağıdaki ürünleri en geç 8 AĞUSTOS CUMARTESİ gününe 

kadar tarafımıza iade etmeniz önemle rica olunur. Bu tarihten sonra yapılan

iadeler kabul edilmeyecektir.

İyi çalışmalar dileriz...

 
İADE EDİLECEK KİTAP LİSTESİ
SIRA KİTAP ADI ISBN
1 FDD TYT MATEMATİK S.B 9786053214533     
2 FDD TYT-AYT KOLAY GEOMETRİ S.B 9786053215608
3 FDD TYT FİZİK S.B 9786053215554
4 FDD TYT KİMYA S.B 9786053216599
5 FDD TYT-AYT BİYOLOJİ K.A 9786053215837
6 FDD TYT-AYT BİYOLOJİ S.B 9786053214564
7 FDD TYT TÜRKÇE S.B 9786053214588
8 FDD TYT TARİH S.B 9786053215493
9 FDD TYT COĞRAFYA S.B 9786053215516
10 FDD AYT MATEMATİK S.B 9786053214571
11 FDD AYT FİZİK S.B 9786053215745
12 FDD AYT TARİH S.B 9786053215905
13 FDD AYT COĞRAFYA S.B 9786053215868
14 FDD TYT FEN BİLİMLERİ 25Lİ DENEME SINAVLARI(25*20) 9786053215974
15 FDD TYT MATEMATİK DENEME (25*40)  9786053214557
16 FDD TYT SOSYAL BİLİMLER 25Lİ DENEME SINAVLARI(25*25) 9786053215981
17 FDD AYT MAT-GEO DENEMELER (25*40) 9786053214854
18 FDD AYT FEN BİLİMLERİ 25Lİ DENEME SINAVLARI(25*40) 9786053215950
19 FDD AYT SOSYAL BİLİMLER 25Lİ DENEME SINAVLARI(25*16) 9786053215967
20 FDD TYT 10 LU DENEME SINAVI 9786053215929
21 FDD AYT SAYISAL 10 LU DEN. SINAVI 9786053215936
22 FDD AYT EŞİT AĞIRLIK 10 LU DEN. SINAVI 9786053215912
23 FDD YKS 1.OTURUM MATEMATİK DENEME (25*40)  9786053214557-6
24 YKS 10 DEN. EŞİTAĞIRLIK T.D.E-SOS.1-MAT 9786053214663
25 YKS 10 DEN. SAYISAL MAT-FEN  9786053214632
26 YKS 10 DEN. SÖZEL T.D.E-SOS.1-SOS.2 9786053214649
27 YKS 10 DEN. TYT FEN SOSYAL 9786053214731
28 YKS 10 DEN. TYT TÜRKÇE-MATEMATİK 9786053214656
29 FDD AYT ANTİKOR 5 Lİ DENEME 9786053216919
30 FDD TYT ANTİKOR 7Lİ DENEME 9786053216926
31 FDD 8.SINIF LGS 10LU FASİKÜL DENEME 9786053214830
32 FDD 8.SINIF LİSELERE GİRİŞ 10LU DENEME 9786053215943
33 FDD KURS SETİ AYT FEN BİLİMLERİ S.B 9786053214915
34 FDD KURS SETİ AYT MATEMATİK S.B 9786053214922
35 FDD KURS SETİ AYT TÜRK DİLİ VE ED. COĞ.1 S.B 9786053214939
36 FDD KURS SETİ TYT FEN BİLİMLERİ S.B  9786053214946
37 FDD KURS SETİ TYT MATEMATİK S.B 9786053214953
38 FDD KURS SETİ TYT SOSYAL BİLİMLER S.B  9786053214960
39 FDD KONU KAV.TESTLERİ AYT COĞRAFYA 9786053214786
40 FDD KONU KAV.TESTLERİ AYT FİZİK 9786053214755
41 FDD KONU KAV.TESTLERİ AYT KİMYA 9786053214779
42 FDD KONU KAV.TESTLERİ AYT MATEMATİK 9786053214748
43 FDD KONU KAV.TESTLERİ AYT PSİ.SOS.MAN. 9786053214793
44 FDD KONU KAV.TESTLERİ AYT T. DİLİ EDEB. 9786053214809
45 FDD KONU KAV.TESTLERİ TYT COĞRAFYA 9786053214878
46 FDD KONU KAV.TESTLERİ TYT FİZİK 9786053215318
47 FDD KONU KAV.TESTLERİ TYT KİMYA 9786053215325
48 FDD KONU KAV.TESTLERİ TYT MATEMATİK 9786053214885
49 FDD KONU KAV.TESTLERİ TYT TARİH 9786053214892
50 FDD KONU KAV.TESTLERİ TYT-AYT BİYOLOJİ 9786053214823
51 FDD KONU KAV.TESTLERİ TYT-AYT GEOMETRİ 9786053214762
52 FDD KONU KAV.TESTLERİ AYT TARİH 9786053214816
53 FDD 8.SINIF TÜM DERSLER K.A 9786053213383
54 FDD 8.SINIF TÜM DERSLER S.B=YÜ 9786053215882
55 FDD 3 ADIMDA LYS EDEB-MAT-COĞ-1 S.B 9786053213741
56 FDD 5 ADIMDA YGS TÜM DERSLER S.B 9786053213628
57 FDD 8.SINIF TEOG TÜM DERSLER S.B 9786053213338
58 FDD 2 ADIMDA LYS (MATEMATİK FEN) S.B  9786059009584
59 FDD 2 ADIMDA LYS (TÜRKÇE-MAT-COG 1) S.B 9786059009591
60 FDD 2 ADIMDA LYS (TÜRKÇE-SOSYAL) S.B 9786059009607
61 FDD LYS EDEBİYAT BİL.K.A (Z.KORELİ) 9786053211624
62 FDD LYS FİZİK S.B 9786053214083
63 FDD LYS KOLAY FİZİK S.B 9786053211631
64 FDD LYS MATEMATİK S.B 9786053211549
65 FDD LYS TÜRK EDEBİYATI VE DİL ANLATIM K.H-S.B 9786054390496
66 FDD YGS MATEMATİK K.A 9786053213352
67 FDD YGS TÜRKÇE K.A 9786053210863
68 FDD YGS SÖZCÜK BİLGİSİ 9786053214113
69 FDD YGS COĞRAFYA K.A 9786053210832
70 FDD YGS COĞRAFYA S.B 9786053210429
71 FDD YGS FELSEFE İLE DİN KÜL.K.Ö-S.B 9786053210849
72 FDD YGS FİZİK K.A 9786053210436
73 FDD YGS FİZİK S.B 9786053211846
74 FDD YGS KİMYA K.A 9786053213291
75 FDD YGS KİMYA K.A-Y.K/MÜFREDAT (K.DEPO) 9786053212188
76 FDD YGS KİMYA S.B 9786053213307
77 FDD YGS KİMYA S.B 9786053210856
78 FDD YGS KOLAY GEOMETRİ K.Ö.S.B 9786053211976
79 FDD YGS KOLAY GEOMETRİ K.Ö.S.B 9786053210450
80 FDD YGS TÜRKÇE EL KİTABI 9786053212300
81 FDD YGS MATEMATİK EL KİTABI 9786053212287
82 FDD YGS TARİH EL KİTABI 9786053212294
83 FDD YGS COĞRAFYA EL KİTABI 9786053212423
84 FDD YGS FELSEFE İLE DİN KÜLTÜRÜ EL KİTABI 9786053212546
85 FDD LYS EDEBİYAT BİL.EL KİTABI 9786053212430
86 FDD LYS MATEMATİK EL KİTABI 9786053213796
87 FDD LYS FİZİK EL KİTABI 9786053213765
88 FDD LYS TARİH EL KİTABI 9786053212263
89 FDD LYS COĞRAFYA EL KİTABI 9786053212508
90 FDD LYS PSİ-SOS-MAN-DİN EL KİTABI 9786053212553
91 FDD YGS SOSYAL BİL.S.B-DİN KÜLT. 9786053212157
92 FDD YGS-LYS BİYOLOJİ S.B 9786053210412
93 FDD YGS-LYS GEOMETRİ K.A 9786053213444
94 FDD YGS-LYS GEOMETRİ K.A 9786053210511
95 FDD YGS-LYS GEOMETRİ S.B 9786053210528
96 FDD YGS-LYS KOLAY GEOMETRİ S.B 9786053213451
97 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ-1 9789944780292
98 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ-2 9789944780308
99 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ-3  9789944780315
100 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ-4  9789944780322
101 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ-5 9789944780339
102 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ-6 9789944780346
103 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ-7  9789944780353
104 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ-8 9789944780360
105 3-4 YAŞ EĞİTİM SETİ 150
106 4-5 YAŞ EĞİTİM SETİ 151
107 5-6 YAŞ EĞİTİM SETİ 152
108 FDD YKS TARİH K.A ALAN (2. OTURUM) 9786053211747-6
109 FDD YKS FİZİK S.B  9786053213109-6
110 FDD YKS KOLAY FİZİK İP.UÇ.S.B 9786053213819-6
111 FDD YKS MATEMATİK K.A 9786053214618-6
112 FDD YKS ORGANİK KİMYA 9786053214205-6
113 FDD YKS SOSYAL BİL.S.B-DİN KÜLT. 9786053212157-6
114 FDD YKS 1.OTURUM MATEMATİK DENEME (25*40)  9786053214557-6
115 FDD YKS SÖZCÜK BİL.K.A.S.B 9786053214113-5
116 FDD AYT COĞRAFYA K.A 9786053211617-5
117 FDD AYT TARİH S.B 9786053212560-5
118 FDD TYT COĞRAFYA K.A 9786053210832-5


İADE EDİLİRKEN DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR : 
 

1. İadelerinizi en geç  8 AĞUSTOS CUMARTESİ tarihinde tarafımızda olacak şekilde gönderilmelidir. Bu tarihten sonra tarafımıza ulaşan iadeleriniz kesinlikle teslim alınmayacaktır.

2. Nakliye ücreti ödenmeyen iadeleriniz kabul edilmeyecektir.

3. Adres teslimi yapmayan AMBAR gönderilerinizin ve kargoda yaşanacak gecikmelerin sorumluluğu firmamıza ait değildir. Ambar nedeniyle geciken ürünler kesinlikle iade alınmayacaktır.

4. Listede belirtilen ürünler dışında yapılan iadeleriniz kabul edilmeyerek fatura ile geri iade gönderilecektir.

5. Firmamızdan alınmayan ürünler ile yırtık, yıpranmış ve eski ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmeyecektir.

6. Alınan iadeler hesap bakiyenizden düşülmeyerek yeni dönemde yapacağınız alımlarınızdan düşülecektir.

7. Firmamız barkod sistemiyle çalıştığından, ürünlerin barkod bölümüne veya herhangi bir yerine etiket yapıştırılmamalıdır. (Fiyat etiketi veya firmanıza ait herhangi bir etiket vb.)

Çalışmalarınızda başarılar dileriz.



İADE SEVK ADRESİ :


Büğdüz Mah. Agalip Kaya Cad.

Çankırı Bulvarı. No:13

Akyurt/ ANKARA

İLGİLİ KİŞİLER

YUSUF AKTAŞ 

TEL : 0539-434-99-96


logoİŞler.png