Üyelik ücretli mi?

Sitemizde üyelik ücreti talep edilmemektedir. Sitemize ücretsiz üye olarak, ilgi alanınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz.


Nasıl Üye olabilirim?

Sitemize ücretsiz üye olabilmeniz için üyelik linkine tıklamanız gerekmektedir. Sadece bilgieri doldurarak üye olabilirsiniz.


Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Sitemizde sağ üst tarafta bulunan “Üyelik Bilgilerim” linkine tıklamanız gerekecektir.Üyelik bilgilerinizi girdikten sonra bilgilerinizle ilgili istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.


Şifremi unuttum. Nasıl öğrenebilirim?

Şifremi unuttum? Linkini tıklamanız ve açılan sayfada bulunan e-posta alanına üyelik hesabınıza kayıtlı e-mail adresinizi yazıp, güvenlik resmindeki kodlarıda girdikten sonra "Şifremi Hatırlat" butonuna basmanız gerekmektedir. Yeni şifreniz e-mail adresinize gönderilecektir.


Kitapların basım yılı nedir?

Sitemizde satışı olan kitaplar yayın evlerinin en son baskısını yaptığı ürünlerdir.


Kitaplar eski veya ikinci el mi?

Sitemizde kesinikle ikinci el kitap satışı yapılmamaktadır.


Ürünler kaç günde teslim edilir?

Ürün teslimleri kargo firması ve yol durumuna bağlı olarak değişmektedir.Ortalam 1-2 gün  içerisinde teslimat gerçekleşir.


Kredi Kartı Güvenliği

Ödeme aşamaları tamamen müşteri tarafından seçilen Bankaların kendi yüksek güvenlikli sunucularında gerçekleştirilir.
Sipariş verirken girilen kredi kartı bilgileri 128 bit SSL şifreleme ile bize, ardından onaylanmak üzere bankaya ulaşır.
Kredi kart bilgileriniz sitemizde kayıtlı tutulmadığından, bilgiler başkaları tarafından görülmesi ve ele geçirmesi mümkün değildir.
Kredi kartı bilgileri, islertoptan.com'da saklanmamaktadır. Bu nedenle, kredi kartınız bilginiz dışında kullanılamaz.
Kredi kartı ile ödemeyi tercih etmiyorsanız veya kredi kartı kullanmıyorsanız, havale veya kapıda ödeme ile yapabilirsiniz.